Het is echt niet alleen maar mooi en groen en prachtig in toeristisch Oostenrijk. Ook daar is vooruitgang en industrie en dus ook (horizon)vervuiling en zo meer. Aldus besloot ik om eens niet alleen maar de mooie plaatjes te laten zien
In de bergen bij Hochfilzen (Tirol) ligt een mijn waar magnesiet wordt gewonnen. Als ik goed ben ingelicht wordt dit met name gebruikt voor de coating van (industriële) ovens. Enfin, bovenstaande fabriek, waar de magnesiet per kabelbaantje heen wordt vervoerd, verwerkt dit spul 24/7.
Een stukje verder ligt een betongroeve
Ik bedoel maar …..
Het kan ook niet anders.
LikeLike
Klopt als een bus
LikeLike
Overal is en moet natuurlijk ook industrie zijn. Daar ligt het misschien wat ‘verstopt’? Er is meer ruimte
LikeLike
Die mijn ligt er al heel lang
LikeGeliked door 1 persoon
Waar samenleving is zul je industrie vinden.
Love As Always
Di Mario
LikeLike
Yep
LikeLike
Helaas ook een noodzakelijk kwaad.
LikeLike
Tja… dat is minder mooi.
LikeLike
Minder mooi, maar goed, mensen in elk land moeten iets verdienen om te kunnen leven, er moet een economie gedraaid worden… en alleen op toeristen lukt dat denk ik net niet 😉
X
LikeLike
Klopt
LikeGeliked door 1 persoon
Ja, het is landschapsvervuilend maar noodzakelijk.
LikeLike
Hier in ons dorp leeft men van het toerisme. Het is ook iets… Mijn man moest elke dag 35 km enkel rijden naar zijn werk. Ik moet er 40 enkel rijden. Dat is de keerzijde van wonen in een toeristisch gebied.
Wel jammer als industrie erin geplant wordt… Men zou toch keuzes moeten maken, vind ik.
LikeLike
Kan soms niet anders denk ik
LikeLike
Jammer, maar er isvan a?les nidig im onze spillen te maken entd bouwen.
LikeGeliked door 1 persoon
Nou ja, het is nog geen Rotterdam natuurlijk.
LikeLike
Haha 😀
LikeLike
Nee toch?
LikeLike
Ook de Oostenrijkers moeten leven en geld verdienen.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat zijn mensen dan toch irritant eigenlijk, dat ze het landschap zo zitten te verknoeien met hun gedoe.
LikeLike
Hoort erbij maar de achtergronden blijven mooi 🙂
LikeLike